Destek Hattı:

0532 427 05 30

Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle doğal taş dayanıklı bir yapıya sahiptir. Diğer yapılardan farklı olarak yıllandıkça dahada güzelleşir. Tarih olarak incelendiğinde bir çok dönemde yapı kullanımında gözde olmuş ve bu durumu hala sürdürmektedir. Doğal taşlar ekolojik ve doğa ile uyumludur. Arzu ettiğiniz çoğu yerde çoğu malzemeyle birlikte kullanılabilir. Çeşitliliği bakımında çok zengindir bunun getirisi olarak da tasarım bakımından özgün yapılar ortaya koymanıza büyük ölçüde yardımcı olur. Bilgi .. Devamı..

Üretimini yaptığımız doğal taş türleri bazalt taşı, andezit (gri,lila) taşı , tüf(sarı,siyah,kahverengi,vişne çürüğü) taşıdır. Yer duvar kaplaması, denizlik, basamak ve dekoratif amaçlı kullanılır. .. Devamı..

Doğal taşlar istisnai durumlar haricinde son derece uyumludur. Her şekilde her yerde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bundan farklı olarak estetik ve istisnai durumlar bakımından yardıma ihtiyaç duyduğunuz takdirde şirketimiz her zaman sizin yanınızda olacaktır. İletişim bölümündeki adresimizde dilediğiniz zaman size yardımcı olmak için bulunuyoruz. Bilgi almak için paylaştığımız telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. .. Devamı..

Cilalı  Honed  Patinato Kumlanmış  Cilalı ve honed yüzeyler düz ve pürüzsüdür. Cilalı yüzeyde belirli bir basınçla dönen abrazivler yüzeyi aşındırıp pürüzsüz hale getirir. Taş cilalandığında parlak yüzeyi ışığı, rengi ve taşın desenini yansıtır. Honed yüzeyde taş yarı cilalı olup mat görünümlüdür. Kumlama, pürüzlü yüzey elde etmek için ve cilalı yüzeylere desen ve yazı oluşturmak için kullanılır. Patine yüzey, .. Devamı..

Bazalt ve Andezit taşlarının farklı su emme oranları olup detaylı bilgi için Kurumsal / Belgelerimiz sayfasından inceleyebilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için TIKLAYINIZ .. Devamı..

Doğaltaşların tamamına yakını çeşitli kimyasal yapıştırıcılar ve bunların karışımları ile elde edilen harç ile yapıştırılır .. Devamı..

Keseceğimiz ebatlarda herhangi bir sınırlama olmayıp dilediğiniz ebatlarda son teknoloji makinalarımızla imalat yapmaktayız. .. Devamı..

Bazalt ve Andezit Ocaklarımızın tamamı bize aittir. .. Devamı..

Doğal taşlar maliyet bakımından ucuzdur. Bunu zaman, görsellik ve teknik yapısı olarak değerlendirdiğimizde çok uzun yıllar boyunca aşınma bakımından diğer yapı malzemelerinden çok daha üstündür. Ayrıca görsel olarak benzersiz ve özel bir görünümleri vardır. Yıllar geçtikçe diğer malzemelerden farklı olarak yıpranma oranları çok daha düşüktür ve çok daha ekonomiktir. .. Devamı..

Fiyatlar talep edilen taşın; cinsine, ölçüsüne, ebatlarına ve yüzey işlemlerine göre değişmektedir.Fiyat teklifimiz için satis@nurdogaltas.com.tr adresimizle iletişime geçebilirsiniz. .. Devamı..

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.