Destek Hattı:

0532 427 05 30

Haber Detay

27-30 Mart 2019 tarihinde yapılacak Marble İzmir Fair fuarında; Firmamız, katılımcı olarak C holu 131 numaradadır. Sizleri standımızda görmekten mutluluk duyarız.

Dünyanın doğaltaş sektöründe en önemli buluşmalarından olan MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı , kapılarını 25. kez tüm dünyaya açıyor.

MARBLE, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda katılımcı firmayı ve sektör profesyonelini Türkiye'nin en büyük ve en modern fuar kompleksi fuarizmir'de ağırlayacak.

Türkiye'deki mermer rezervi,dünyadaki mermer rezervinin %33'nü oluştururken, ülkemiz mermer çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor. Türkiye'de 80'nin üzerinde değişik yapıda, 120'nin üzerinde değişik renk ve desende mermer rezervi bulunuyor. Uluslararası piyasada en tanınmış mermer çeşitleri; Süpren, Elazığ Vişne, Akşehir Siyah, Manyas Beyaz, Bilecik Bej, Kaplan Postu, Denizli Traverten, Ege Bordo, Milas Leylak, Gemlik Diyabaz ve Afyon Şeker olarak karşımıza çıkıyor.

MARBLE fuarının düzenlediği kent olan İzmir, doğal taş ihracatı yapmaya el verişli şehirlerden biri. MARBLE fuarı; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının buluşma noktası olan liman kenti İzmir'de, her yıl tüm dünyadan binlerce sektör profesyonelini buluşturuyor.

 

ORGANİZATÖR: İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri

ADRES: ZAFER MAH. 840 SK. FUAR ALANI NO:2 GAZİEMİR/İZMİR

TELEFON: (0232) 497 10 00

 

Fuar Tarihi:     27 - 30 Mart 2019

Fuar Saatleri:  10.00 - 18.00

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.