Destek Hattı:

0532 427 05 30

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


Firmamız 2003 yılında Kayseri’de faaliyetine başlamıştır. Firmamız bünyesinde bulunan üç adet bazalt, bir adet andezit maden ruhsatlı doğal taş ocaklarımızdan ürettiğimiz bloklardan, Kayseri Gesi bölgesi civarında bulunan 5.000 m² kapalı, 50.000 m² açık alana sahip doğal taş kesme ve işleme tesisimizde, talep doğrultusunda üretim yapan sektöründe öncü bir sanayi kuruluşudur.

Mevcut üretim makine-ekipman düzeneğimiz ile günlük üretim kapasitemiz ortalama 1000 ile 1250 m² civarındadır. Söz konusu, sektörel faaliyetlerimizi, iki mühendis, bir teknisyen, üç işletmeci olmak üzere on kişilik idari kadromuz ve 75 çalışanımız ile yapmaktayız.

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan bazalt ve andezit, inşaat ve dekorasyon sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda doğaltaşa şekil veren firmamız, sektörün öncüsü konumundadır.

Üretimini yurt içinde pazarlamanın yanı sıra yaptığı dünya standartlarındaki üretim ile Almanya, Irak, KKTC, Bulgaristan, İsrail, Avusturya, Suudi Arabistan gibi ülkelerin de yer aldığı dış pazarlara da ihracat yapmaktadır.

Türkiye’de Firmamız her ebat ve kalınlıkta ki bazalt ve andezit taşının kesiminde lider konumundadır.

Firmamız, Ülkemizde üretimini yaptığımız doğaltaşları tanıtmak ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla her yıl düzenlenmekte olan marble İzmir (izfaş) naturel Stone fuarına  katılımını sağlamaktadır.


 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.