Destek Hattı:

0532 427 05 30

Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

2003 yılında kurulmuş olan firmamız NUR DOĞALTAŞ BAZALT İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kurulduğu günden bu güne doğal taş sektöründe gösterdiği faaliyetler ile sektörün de öncü firmalardan biri olmanın gururu ile ilerlemektedir.

FİRMAMIZ öncelikle Bazalt, andezit ve doğaltaş olmak üzere, inşaat ve dekorasyon işlerinde kullanılan tüm doğal taşları üretmek ve uluslararası ticaretini yapmak suretiyle, kazanç sağlamak için kurulmuştur.

Sektörde faaliyet göstermeye başladığımızdan bu yana doğal taş ocağı işletmeciliği, fabrikamızda doğaltaşların şekillendirilmesi ve doğal taş proje uygulamalarında ki deneyimlerimiz ile yurtiçi ve yurtdışındaki birçok projeye firmamız malzeme teminini başarı ile tamamlayarak; sektörde sağlam, güvenilir ve tanınan bir firma haline geldi.

Yapı olarak sert doğal taş ocak işletmeciliği ile doğal taş kesme - işleme tesisinde üretim ve şekillendirme faaliyetlerinde uzmanlaşmış olan firmamızın üretim kapasitesinin büyük kısmını bazalt ve andezit taşı oluşturmaktadır. Doğal taş ocaklarımızdan aldığımız bazalt ve andezit türü blokları, tesisimizde kesme ve şekillendirmeye tabii tutarak; plak taşı, döşeme taşı, kaplama taşı, bordür, su oluğu, basamak gibi ürünler elde etmekteyiz.

Firmamız, müşterileri ile uzun süreli ilişkiler kurmayı hedef edinmiştir. Bu hedefimizin gerçekleşmesini ise, özenli ve kaliteli üretim, zamanında teslimat ve güvenilir çalışma prensiplerimize borçluyuz. Firmamız iç ve dış pazarlara sunduğu ürünlerinde ve hizmetlerinde, en gelişmiş teknolojiyi kullanıp en iyi ürünü, en uygun zamanda, en uygun ticari koşullarla ve mükemmel bir hizmet yaklaşımı ile sunmayı hedeflemektedir.

NUR DOĞALTAŞ BAZALT İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak sektörün öncü firmalarından biri olmanın gururu ile çalışma faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.